آتشی که به جان استقلال افتاده است، بزرگانی که بزرگی نمی نمایند

به گزارش خبرنگاران، تیم فوتبال استقلال سالهاست که با روزهای بحرانی خو گرفته. مدتهاست فضای این تیم التهاب دارد و تنها میزان این التهاب کم و زیاد می گردد.

آتشی که به جان استقلال افتاده است، بزرگانی که بزرگی نمی نمایند

در حالی که مدیران استقلال این روزها تمرکزشان را روی جذب سرمربی جدید معطوف نموده و در کنار آن هم نیم نگاهی جدی به حفظ بازیکنان اصلی دارند، طی روزهای گذشته بزرگان استقلال در فضای مجازی اتفاقاتی را رقم زدند که فضای این تیم را کاملاً بحرانی کرد و حتی تمرکز مدیران باشگاه را هم از بین برد.

پژمان منتظری اولین استقلالی بود که با انتشار بیانیه ای پرده از عدم احتیاج باشگاه به خودش برای فصل آینده برداشت تا این پیغام سرآغازی برای اتفاقات بعدی باشد.

خسرو حیدری که به تازگی اعلام بازنشستگی نموده، به پشتیبانی از منتظری، پیغامی منتشر کرد و او هم بدون ذکر نام از فرد یا افراد خاصی، به اشخاصی اشاره می نماید که به زعم خودش منشاء مسائل کنونی هستند. حیدری کدهای دیگری هم داد تا طرفداران کم دردسرتر به افراد مورد اشاره او برسند.

پس از آن یکی دیگر از بازیکنان استقلال هم وارد این معرکه شد و با انتشار دو پیغام پی در پی به انتقاد از هم تیمی هایش پرداخت.

وجه اشتراک پیغام این بازیکن با پیغام دو نفر دیگر، استفاده از یکسری کد به جای نام بردن به صورت مستقیم بود و وجه تمایز پیغام این فرد با دو نفر قبلی بستن کامنت های خود در صفحه شخصی اش بود.

در روزهایی که باشگاه استقلال به اندازه کافی ملتهب است و مدیران این مجموعه برای آماده سازی تیم شان در پیش فصل با مسائلی دست و پنجه نرم می نمایند، بزرگترهای این تیم که می توانند عصای دست باشگاه باشند و در کنار مدیران این مجموعه قرار داشته باشند، اختلافات و درگیری های شخصی شان را علنی نموده تا بر بحران های این باشگاه دامن زده گردد.

قطعاً مجموعه این اتفاقات به سود باشگاه استقلال نخواهد بود و اثراتش را در آینده ای نزدیک بر روند و نتیجه گیری آن خواهد گذاشت.

منبع: خبرگزاری مهر

به "آتشی که به جان استقلال افتاده است، بزرگانی که بزرگی نمی نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آتشی که به جان استقلال افتاده است، بزرگانی که بزرگی نمی نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید