بایدن در نظرسنجی فاکس نیوز از ترامپ پیشی گرفت

به گزارش حمایت از تولید ملی، فارس نوشت: بر اساس تازه ترین نظرسنجی که توسط شبکه خبری فاکس نیوز اجرا شده، جو بایدن معاون رئیس جمهور آمریکا در انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا از دونالد ترامپ رئیس جمهور کنونی پیشی گرفته است.

بایدن در نظرسنجی فاکس نیوز از ترامپ پیشی گرفت

در این نظرسنجی که نتایج آن عصر پنجشنبه منتشر شده، بایدن 49 درصد از آرای پرسش شوندگان را به خود اختصاص داد این در حالی است که ترامپ فقط توانست 39 درصد از آرا را به خود اختصاص دهد.

ترامپ حتی در برابر برنی سندرز سناتور دموکرات کنگره و یکی دیگر از نامزدهای انتخابات ریاست جمهور آمریکا نیز وضعیت خوبی نداشت. سندر در این نظرسنجی 46 درصد آرا را دریافت کرد این در حالی است که ترامپ فقط توانست 40 درصد از آرا را کسب کند.

این نظرسنجی میان ترامپ و دیگر نامزدهای دموکرات انجام نشد اما نتایجی که از این نظرسنجی حاصل شده نشان می دهد که نظر مردم آمریکا درباره ترامپ در مقابل بایدن تغییری نکرده است.

فاکس نیوز در ماه ژوئن نیز نظرسنجی مشابهی انجام داده بود و در آن نظرسنجی نیز بایدن 10 درصد از ترامپ جلوتر بود.

در این نظرسنجی 56 درصد از پرسش شوندگان گفته اند که برای آنها بسیار مهم است که به نماینده ای رای دهند که فقط بتواند ترامپ را شکست دهد و این موضوع برای آنها مهمتر از تغییر رویه مالی توسط نامزد مورد نظر است.

همچنین نتایج نظرسنجی مشترک شبکه ای بی سی نیوز و روزنامه آمریکایی واشنگتن پست که 2 هفته پیش منتشر شد، حاکی از آن است که دونالد ترامپ با اختلاف 14 درصد از رقیب دموکرات خود جو بایدن عقب افتاده است.

310311

منبع: خبرآنلاین

به "بایدن در نظرسنجی فاکس نیوز از ترامپ پیشی گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بایدن در نظرسنجی فاکس نیوز از ترامپ پیشی گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید