آنالیز پیشنهاد کشورهای عربی در کمیته مسابقات AFC، افزایش تعداد بازیکنان خارجی در لیگ قهرمانان تصویب می گردد؟

به گزارش حمایت از تولید ملی، نشست کمیته مسابقات AFC فردا (سه شنبه) در کوالالامپور مالزی برگزار خواهد شد.

آنالیز پیشنهاد کشورهای عربی در کمیته مسابقات AFC، افزایش تعداد بازیکنان خارجی در لیگ قهرمانان تصویب می گردد؟

به گزارش حمایت از تولید ملی، براساس درخواست بعضی از کشورهای عربی خصوصاً عربستان، امارات و قطر، کنفدراسیون فوتبال آسیا طرح افزایش تعداد بازیکنان خارجی در لیگ قهرمانان آسیا را آنالیز می نماید.

نشست کمیته مسابقات AFC روز سه شنبه در کوالالامپور برگزار خواهد شد و موضوع افزایش تعداد بازیکنان خارجی یکی از اصلی ترین مسائل مورد بحث در این نشست خواهد بود.

پیشنهاد ابتدایی لغو ضرورت حضور یک بازیکن آسیایی در فهرست چهار بازیکن خارجی باشگاه هاست که بنابر پیشنهاد فدراسیون های کشورهای عربی باشگاه ها بتوانند از چهار بازیکن خارجی غیرآسیایی در ترکیب خود استفاده نمایند. همچنین پیشنهاد دیگر افزایش تعداد بازیکنان خارجی به پنج یا شش بازیکن در ترکیب هر تیم است.

بعضی از کشورها از جمله ایران، کشورهای آسیای میانه همچنین کشورهایی مانند عراق با تغییر قانون در این بخش مخالف هستند، اما فدراسیون کشورهای متمول عربی از جمله عربستان، امارات و قطر همچنان بر درخواست خود برای امکان حضور بازیکنان خارجی بیشتر در رقابت های لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا تأکید دارند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "آنالیز پیشنهاد کشورهای عربی در کمیته مسابقات AFC، افزایش تعداد بازیکنان خارجی در لیگ قهرمانان تصویب می گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آنالیز پیشنهاد کشورهای عربی در کمیته مسابقات AFC، افزایش تعداد بازیکنان خارجی در لیگ قهرمانان تصویب می گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید