تازه های کتاب در فیدیبو!

به گزارش حمایت از تولید ملی، همواره تازه های کتاب و کتاب های جدیدی که انتشاراتی ها روانه بازار می نمایند برای کتاب خوان ها اهمیت زیادی داشته و به دنبال آثار جدید از نویسندگان هستند. اگر به خواندن کتاب به صورت الکترونیکی علاقه دارید، می توانید تازه های هر انتشارات را از فیدیبو دریافت کنید.

تازه های کتاب در فیدیبو!

رازهایی برای جلب مشتریان جدید

روش جلب مشتری جدید: فروش آسان است. چیزی که سخت است، حرفه ای شدن در فروش است. شما به عنوان یک فروشنده همواره باید بیشتر بفروشید و در هر جایی که هستید اعتبار بیشتری کسب کنید. برای این کار شما به یاری دیگران هم احتیاج دارید . این کتاب صوتی پیروزیت شما را با رازهای فروش افراد حرفه ای آشنا می نماید تا بتوانید پیشرفت کنید و نه تنها در کوتاه مدت فروش بیشتری داشته باشید بلکه در درازمدت بتوانید بسیار بیشتر از قبل بفروشید. جایی که بقیه شکست می خورند، شما می توانید پیروز شوید مشتری ها بر اساس چیزی که می دانند به شما نه می گویند اگر به آن ها اطلاعات بیشتری بدهید شانس شما برای فروش بالا می رود . بعد از شنیدن این کتاب شما یاد می گیرید به مشتری این حس اطمینان را منتقل کنید که تصمیم به خرید تصمیم درستی است تا بتواند با راه جدیدی که پیش رویش می گذارید تصمیم جدیدی بگیرد و فروش انجام گردد.

قانون 5 ثانیه

این یک داستان واقعی از قانون 5 ثانیه است. این قانون چیست؟ چرا از آن استفاده می گردد و چطور مردم سرتاسر جهان از آن استفاده میکنند و در مدت 5 ثانیه زندگی خود را تغییر میدهند؟ تمام اتفاقات این کتاب واقعی است. هیچکدام از اسامی تغییر نکرده اند. نویسنده این کتاب می گوید: تمام مطالبی که از فضای مجازی در این کتاب امده است پست های واقعی هستند. نمیتوانم بیشتر از این برای به اشتراک گذاشتن این کتاب با شما صبرکنم و شاهد به قدرت رسیدن شما باشم. 5 4 3 2 1 آغاز میکنیم.

سفر به قلب زنان امریکای لاتین

قهرمانان این داستان های کوتاه، در مرز بین تسلیم و شورش می جنگند. مرگ، خونریزی، خشونت فیزیکی یا زبانی، از جمله مضامین پر تکرار هستند. و اگرچه به طور یکدست داستان زنان است که این مجموعه را شکل می دهد، اما مردان بی آنکه حذف شوند، در همه جا حضور دارند. آگنس پوآریه نویسنده این کتاب می گوید: وقتی داشتم کتاب های متعددی را که در طی آخرین سال های اقامتم در امریکای لاتین خریده بودم، در کتابخانه ام مرتب می کردم، ایدۀ این اثر، خیلی ساده به ذهنم رسید. در سال 2000 جهت برای این گونه ماجراجویی ها مساعد بود: تصور گذرگاهی ادبی از میان 18 کشور امریکای لاتین با معرفی داستان های کوتاه نه از نویسندگان معروف- بلکه به قلم زنان جوان و گمنام در فرانسه.

منبع: دیجیکالا مگ

به "تازه های کتاب در فیدیبو!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تازه های کتاب در فیدیبو!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید