خط و نشان پلیس برای لیدرها، تخلف روی سکوها یقه مدیران را می گیرد

در دوره جدید لیگ برتر باید صلاحیت و پیشینه لیدرها آنالیز گردد و در این بین مسئولیت هرگونه تخلفی از سوی این افراد بر عهده مدیران باشگاه هاست.

خط و نشان پلیس برای لیدرها، تخلف روی سکوها یقه مدیران را می گیرد

به گزارش خبرنگاران ششمین جلسه امنیت رویدادهای ورزشی در آستانه شروع لیگ برتر در حالی با حضور وزیر ورزش و جوانان، فرمانده پلیس تهران بزرگ، رییس فدراسیون فوتبال و سایر نمایندگان دستگاه های ذی ربط برگزار گردید که محور آن تاکید بر برگزاری هر چه بهتر و منظم تر این رقابت ها بود. در این بین نکته قابل اشاره اظهارات سردار رحیمی - فرمانده پلیس تهران بزرگ - خطاب به لیدرها و مدیران باشگاه ها بود.

وی با تاکید بر اینکه در دور جدید لیگ برتر موضوع لیدرها جمع شده و کسانی که به عنوان مشوق در کنار باشگاه و تیم هستند حتما باید صلاحیت و پیشینه آنها آنالیز گردد، تاکید نمود که مسئولیت قانونی تخلفات احتمالی این افراد بر عهده مدیران باشگاه هاست و باید در این رابطه جوابگو باشند.

پیشینه و صلاحیت لیدرها آنالیز می گردد؟

نکته بسیار مهم اما اجرای صحبت های فرمانده پلیس تهران بزرگ از سوی مدیران باشگاه ها است، اینکه در ابتدای امر با آنالیز پیشینه و صلاحیت افرادی که قرار است به عنوان مشوق در کنار باشگاه و تیم حضور داشته باشند، اینکه تا چه حد مدیران باشگاه ها در این خصوص جدیت به خرج خواهند داد و الزام آن ها برای اجرای صحبت های مطرح شده از سوی سردار رحیمی چیست؟ مورد بعدی اما جدیت در برخورد با مدیرانی است که از اجرا و توجه به این مساله مغفول بمانند. آیا ساز و کار اجرایی این تصمیم اتخاذ شده و اگر لیدر یا همان فردی که به عنوان مشوق در کنار باشگاه یا تیم واقع شده است مرتکب تخلف شد با مدیر مربوطه برخورد می گردد؟ مساله بعدی اما نحوه ارتکاب تخلف از سوی لیدرهاست؛ اینکه چگونه تخطی یک لیدر آنالیز می گردد و نهاد ناظر بر فعالیت این افراد کیست؟

فرمانده فرمانده پلیس تهران بزرگ اظهار داشت که پلیس در تمام رویدادهای ورزشی فرمانده میدان است و امنیت داخل و خارج ورزشگاه ها بر عهده یگان ویژه و پلیس پیگیری و یگان امداد خواهد بود و مقتدرانه در صحنه حضور دارد و فضای برگزاری رویداد را کنترل می نماید. وی همچنین تاکید نمود که امنیت و آسایش خاطر طرفداران، زمان حضور در ورزشگاه هدف اصلی نیروی پلیس است و توقع داریم که فدراسیون فوتبال و مجموعه انضباطی آن جا با مربیان و بازیکنانی که با مصاحبه های تنش زا این آرامش و نشاط را بر هم می زنند برخورد قانونی کند.

مهدی تاج - رییس فدراسیون فوتبال - نیز درباره کنترل و برخوردهای قانونی با متخلفان اعلام کرد که ستاد انضباطی با هر کسی و در هر جایگاهی که باشد و قواعد و قوانین را رعایت نکند برخورد خواهد نمود و تاکید داریم که صدور آرای انضباطی به سرعت و حتی تا قبل از سرانجام روز مسابقه باشد و در این مورد با کسی تعارف نداریم.

همچنین مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان با تاکید بر اینکه لیگ برتر فوتبال در امسال باید منظم تر و در امنیت و آسایش کامل طرفداران برگزار گردد بیان کرد که فدراسیون فوتبال وظیفه اصلی را در کنترل وضعیت انضباطی باشگاه ها و تیم ها دارد و نباید در برخورد با خاطرات اغماض کند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "خط و نشان پلیس برای لیدرها، تخلف روی سکوها یقه مدیران را می گیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خط و نشان پلیس برای لیدرها، تخلف روی سکوها یقه مدیران را می گیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید