علی ضیا، احسان علیخانی و کودک چابهاری؛ ماجرا چیست؟

پس از طرح موضوع از سوی این رسانه ورزشی، ساسان پرکان با انتشار ویدیویی مدعی شده حضورش در برنامه فرمول یک با هماهنگی خودش و مسئولان اجرا شده است. این در حالیست که این روزنامه ورزشی گل به نقل از منابع موثق ادعا نموده بود عوامل برنامه فرمول یک با وعده حضور در وزارت ورزش، او را به شبکه یک برده اند.

علی ضیا، احسان علیخانی و کودک چابهاری؛ ماجرا چیست؟

به گزارش خبرنگاران- یک بار دیگر، برنامه سازان تلویزیون بر سر مهمان ها از هم شاکی شدند؛ این بار اختلاف حاشیه ساز علی ضیا و احسان علیخانی بر سر دعوت از ساسان پرکان، دانش آموز نوجوانی است که حرکات آکروباتیک، او فضای مجازی را پر نموده است.

برترین ها نوشت: ساسان پرکان، به خواست رئیس کمیته المپیک برای تست استعدادیابی فراخوانده شد، اما یک باره خبر آمد یک گروه برنامه ساز او را به تهران آورده اند و کسی از او خبر ندارد.

بر اساس شنیده ها؛ ژیمناست با استعداد (ساسان پرکان) برای حضور در برنامه عصر جدید با اجرای احسان علیخانی به تهران آمده بود، اما ناگهان سر از برنامه فرمول یکِ علی ضیا درآورد!

واکنش روزنامه های ورزشی به حاشیه های کودک چابهاری در برنامه علی ضیاء

خود پرکان هم گفته برای اولین بار با خانواده اش چند روزی آمده تهران و در مسابقه هم شرکت نموده است. این که او را برای عدم استفاده در دیگر برنامه ها قرنطینه نموده باشند، البته کار بدی نیست، اما خود پرکان و عوامل برنامه چنین ادعایی را درباره او تکذیب نموده اند.

لینک ویدیوی ساسان پرکان نوجوان چابهاری

ساسان البته قبل از پخش آیتم عصر جدید و در پی این حساسیت ها و عقب نشینی عوامل برنامه شبکه سه برای عدم اتهام به پنهان کردن یک نوجوان، به برنامه فرمول یک علی ضیا رفت تا سوژه ناب شبکه 3 لو برود.

از ابتدا عصر جدید متهم شد به اینکه ساسان پرکان را پنهان نموده است. اتهامی که از سوی احسان علیخانی رد شد. حالا نزدیکان به مجریان دو برنامه از دیالوگ های پیامکی نسبتا تند میان دو مجری خبر می دهند.

پس از افشای اختلاف ضیا و علیخانی بر سر دعوت از ساسان پرکان، روزنامه ورزشی گل در شماره اول اسفند خود در گزارشی به جزئیات ماجرای پسربچه بلوچی و حضورش در تلویزیون پرداخته است.

این روزنامه با تیتر ضیاء مهمان علیخانی را قر زد و با اشاره به دعوت برنامه عصر جدید از ساسان پرکان نابغه ژیمناستیک و اسکانش در هتل ورزش تهران و ضبط آیتم او، مدعی شده، علی ضیا در قالب تماس دروغین از سوی وزارت ورزش از او دعوت نموده تا در وزارتخانه حضور یابد، اما بعد معین می گردد نه تماس گیرنده، نماینده وزارت ورزش بوده و نه جهت ماشینی که دنبال ساسان و عمویش می فرستند به وزارتخانه ختم شده است.

تماس گیرنده از برنامه فرمول یک بوده و مقصد هم، پشت صحنه برنامه علی ضیا تا تنها 6 دقیقه ساسان پرکان را ببرند روی آنتن. نویسنده گزارش به مواجهه این پسربچه و احسان علیخانی و گریه های ساسان بعد از این اتفاق هم اشاره نموده و درخواست او برای حذف نشدن از عصر جدید که با موافقت علیخانی، تهیه کننده، کارگردان و مجری این مسابقه استعدادیابی روبه رو می گردد.

پس از طرح موضوع از سوی این رسانه ورزشی، ساسان پرکان با انتشار ویدیویی مدعی شده حضورش در برنامه فرمول یک با هماهنگی خودش و مسئولان صورت گرفته است. این در حالیست که این روزنامه ورزشی گل به نقل از منابع موثق ادعا نموده بود عوامل برنامه فرمول یک با وعده حضور در وزارت ورزش، او را به شبکه یک برده اند.

منبع: زندگی امروز

به "علی ضیا، احسان علیخانی و کودک چابهاری؛ ماجرا چیست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علی ضیا، احسان علیخانی و کودک چابهاری؛ ماجرا چیست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید