شروع جریمه مشترکان پرمصرف برق از یکی دو ماه دیگر

معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی گفت: در حال حاضر برنامه ای برای افزایش قیمت برق در دستور کار دولت قرار ندارد، اما بر اساس تمهیدات در نظر گرفته گردیده، برای مشترکان پرمصرف جریمه در نظر گرفته ایم.

شروع جریمه مشترکان پرمصرف برق از یکی دو ماه دیگر

همایون حائری در گفت و گو با خبرنگاران با بیان اینکه یکی از راهکارهای مدیریت مصرف کنترل مشترکان پرمصرف است، اظهار کرد: برای این مهم برنامه جریمه مشترکان پرمصرف در دستور کار قرار گرفته که نهایتا تا یکی دو ماه آینده این طرح شروع خواهد شد.

وی در خصوص تاثیر تحریم های جدید بر صنعت برق مطرح نمود: تمام کوشش دست اندرکاران حوزه این صنعت این است که کوچک ترین مشکلی برای صنعت برق کشور به وجود نیاید. البته این مهم نیازمند همکاری مشترکان است که امیدواریم این همکاری نسبت به گذشته افزایش بیشتری پیدا کند.

در همین رابطه، رضا اردکانیان - وزیر نیرو، نیز چندی پیش اظهار داشت که تعرفه مناسبی برای پرمصرف های آب و برق به دولت ارائه می کنیم؛ چراکه حدود 80 درصد مصرف کنندگان برق در حد الگوی تعریف گردیده یا زیر آن مصرف میکنند و هیچ مشکلی ندارند ولی در همین شرایط، پرمصرف هایی داریم که نباید از تعرفه های پایین برخوردار باشند؛ بنابراین اصلاح قیمت به عنوان یک ابزار برای اصلاح روند پرمصرف ها کمک کننده خواهد بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "شروع جریمه مشترکان پرمصرف برق از یکی دو ماه دیگر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع جریمه مشترکان پرمصرف برق از یکی دو ماه دیگر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید