ادعای پالیتیکو درباره احتمال گفت وگوی تلفنی سناتور آمریکایی و ظریف

به گزارش حمایت از تولید ملی، نشریه پالیتیکو با استناد به مشاهده شماره تلفن ظریف روی صفحه تلفن همراه یک سناتور ارشد دموکرات، درباره احتمال گفت وگوی تلفنی این دو نفر حدس نموده است.

ادعای پالیتیکو درباره احتمال گفت وگوی تلفنی سناتور آمریکایی و ظریف

به گزارش گروه بین الملل حمایت از تولید ملی، نشریه پالیتیکو روز پنج شنبه به نقل از شاهدان احتمال مکالمه تلفنی دایان فینشتاین سناتور ارشد دموکرات با محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه ایران را مطرح نموده است.

به ادعای این نشریه، شب گذشته در حالی که فینشتاین در کنگره راه می رفته، حمایت از تولید ملی دیده اند صفحه شماره تماس و نام ظریف در گوشی او باز است.

تام منتزر سخنگوی این سناتور ارشد آمریکایی در پاسخ به این سوال که آیا فینشتاین تلفنی با ظریف صحبت نموده، گفته است: نمی توانم درباره اینکه سناتور با چه کسی صحبت نموده و با چه کسی صحبت ننموده، اظهار نظر کنم.

نشریه پالیتیکو صرفا با استناد به همین مشاهدات گمانه احتمال گفت وگوی فینشتاین و ظریف را مطرح نموده، اما تاکنون هیچ منبعی این حدس را تایید ننموده است.

فینشتاین از سناتورهای بانفوذ و از منتقدان اصلی دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا به شمار می آید و در روزهای گذشته هم چند بار از سیاست های تنش زای واشنگتن در قبال جمهوری اسلامی ایران انتقاد نموده است.

وی روز چهارشنبه با انتقاد از سیاست های جنگ طلبانه بعضی اعضای دولت ترامپ، به مایک پامپئو وزیر خارجه آمریکا توصیه کرد با ظریف که خواستار درگیری با ایالات متحده نیست، تماس بگیرد.

ق

منبع: خبرگزاری فارس

به "ادعای پالیتیکو درباره احتمال گفت وگوی تلفنی سناتور آمریکایی و ظریف" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادعای پالیتیکو درباره احتمال گفت وگوی تلفنی سناتور آمریکایی و ظریف"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید