بازی های آسیایی 2018، ورمزیار: بازیکنان تیم امید باید بیشتر در زمین احساس مسئولیت نمایند، برای این تیم فقط شانس صعود قائلم نه قهرمانی

مدیرآکادمی باشگاه استقلال گفت: تکروی ها و بی مسئولیت بازی کردن بازیکنان تیم امید در بازی با میانمار شاید به خاطر قطعی شدن صعودمان از گروه بود.

بازی های آسیایی 2018، ورمزیار: بازیکنان تیم امید باید بیشتر در زمین احساس مسئولیت نمایند، برای این تیم فقط شانس صعود قائلم نه قهرمانی

صادق ورمزیار در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران در مورد شکست تیم امید ایران مقابل میانمار گفت: یکی از دلایلی که باعث شد تیم امید امروز نمایش خوبی در این دیدار نداشته باشد تغییرات زیادی بود که در ترکیب تیم نسبت به دو بازی قبل بوجود آمده بود. ضعف تیم در عمق خط دفاع کاملا مشهود بود و در کنار آن بازیکنان آنطور که باید بازی را جدی نگرفته بودند. شاید چون صعودمان به دور بعد قطعی گردیده بود این تفکر در بازیکنان وجود داشت که چندان خودشان را به آب وآتش نزنند.

وی در واکنش به این موضوع که بازیکنان تیم امید اصرار زیادی به تکروی داشتند و همین مسئله باعث شد بارها توپ لو دهند تا حدی که کوششی برای بازپس دریافت توپ نکنند، گفت: بارها این اتفاق در بازی رخ داد و من فکر می کنم کادرفنی بیش از حد به بازیکنان بها داده بود. اکثر آنها تکروی زیادی داشتند و وقتی هم توپ لو می دادند کوشش چندانی برای دریافت آن به خرج نمی دادند که این خوب نیست. این موضوع نشان می دهد باید بیشتر با بازیکنان تیم درباره وظیفه شناسی و احساس مسئولیت در زمین صحبت کرد.

مدیر آکادمی باشگاه استقلال با بیان اینکه تکروی به کار تیمی ضربه می زند، یادآور شد: در فوتبال امروز دنیا کار گروهی حرف اول را می زند و دیگر بازیکنی به خودش اجازه نمی دهد با تکروی بیش از حد به تیم ضربه بزند. همان طور که گفتم قطعی شدن صعود تیم امید نقش زیادی در ریسکی بازی کردن بازیکنان این تیم داشت اما آنها باید بدانند که کار گروهی حرف اول را در فوتبال امروز می زند.

ورمزیار در انتها راجع به اینکه آیا تیم امید شانسی برای قهرمانی در بازی های آسیایی جاکارتا دارد، گفت: قدر مسلم توان بدنی بازیکنان ما بالاست و از این لحاظ در آسیا جزو بهترین ها هستیم اما ملاک اصلی برای موفقیت در تورنمنت هایی انچنینی کار گروهی است. در این امر چندان موفق نشان نداده ایم و با این تاکتیک تیمی که من در تیم امید دیدم فقط شانس صعود به مراحل بالاتر را برای این تیم قائلم. مگر اینکه در مرحله بعد شرایط بهتری نسبت به مرحله گروهی داشته باشیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "بازی های آسیایی 2018، ورمزیار: بازیکنان تیم امید باید بیشتر در زمین احساس مسئولیت نمایند، برای این تیم فقط شانس صعود قائلم نه قهرمانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازی های آسیایی 2018، ورمزیار: بازیکنان تیم امید باید بیشتر در زمین احساس مسئولیت نمایند، برای این تیم فقط شانس صعود قائلم نه قهرمانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید