دلخوری حیدریان از تحمیل مدیرفنی تیم ملی، عمادی: مسئله ای با او ندارم

سرمربی تیم ملی فوتسال زیر بیست سال ایران به خاطر انتخاب عضو جدید کادرفنی تیمش از سوی کمیته فنی دلخور است اما این عضو جدید چنین موضوعی را رد می نماید.

دلخوری حیدریان از تحمیل مدیرفنی تیم ملی، عمادی: مسئله ای با او ندارم

به گزارش خبرنگاران، محمدرضا حیدریان کاپیتان اسبق تیم ملی فوتسال ایران در اردیبهشت 1397 به عنوان سرمربی تیم ملی زیر بیست سال ایران انتخاب شد تا در دومین دوره جام ملت های آسیا از عنوان قهرمانی ایران دفاع کند. اما با وجود گذشت 6 ماه از انتخاب این مربی و در فاصله یک ماه تا آغاز دور مقدماتی مسابقات قهرمانی آسیا، فدراسیون فوتبال هنوز قراردادی با او نبسته است. از طرفی گفته می گردد حیدریان به خاطر تحمیل عضو جدیدی در کادرفنی تیمش، از کمیته فنی دلخور بوده و حاضر به ادامه همکاری نیست.

این عضو جدید، مصطفی عمادی عضو کمیته فنی فوتسال است. کمیته فنی که به ریاست عباس ترابیان تشکیل می گردد تنها یک کارشناس فنی دارد که آن هم خود عمادی بوده و در آخرین جلسه اش قرار شده او به عنوان مدیرفنی و سرپرست به محمدرضا حیدریان یاری کند!

مصطفی عمادی در گفت وگو با خبرنگاران، درباره دلخوری حیدریان بابت حضور او در کادرفنی تیم ملی زیربیست سال گفت: اطلاعی دراین باره ندارم اما با آقا رضا هم هیچ مسئله ای ندارم. اگر ایشان مساله ای دارد، خیلی شفاف به خودم بگوید. هر دوی ما به لحاظ سنی آنقدر بزرگ هستیم که بتوانیم درباره این مسائل باهم رو در رو صحبت کنیم.

او درباره اینکه ناراحتی حیدریان از کمیته فنی است شرح داد: آن روزی که این انتخاب انجام شد، ناظم الشریعه هم در جلسه ما حضور داشت و استقبال کرد. اما نمی دانم بعدش چه اتفاقی افتاد. من حتی تلفنی با آقا رضا صحبت کردم و او چیزی به من نگفت. امیدوارم اگر مسئله ای وجود دارد، خودش به من بگوید. آنقدر در تیم های پایه فوتسال سمت داشتم که نمی خواهم با حضورم در تیم ملی زیر بیست سال مسئله ای ایجاد کنم.

این عضو کمیته فنی درباره ماندنش در این کمیته باوجود کناره گیری افرادی مثل شمس، صالح، رعدی و ابطحی شرح داد: این افراد از کمیته فنی رفتند اما من به توصیه و تحکم استاد شمس در این کمیته هستم. من یکی دو بار به حسین شمس گفتم اگر شما می روید ما هم نباشیم. ایشان گفتند شما باش تا حرف ما به عنوان مربی به کمیته فنی انتقال پیدا کد.

عمادی همچنین درباره همسو بودن نظرات او با عباس ترابیان در کمیته فنی و نبود منتقد در این کمیته مطرح کرد: به هیچ وجه نظرات من و ترابیان همسو نیست. اتفاقا در مواقع بسیاری نظرات ما متفاوت بوده و پیشرفت نیز در تضاد آرا است. امیدوارم شرایط به گونه ای باشد که دوستان دیگر مثل استاد شمس نیز در جلسات شرکت نمایند. با این حال نظراتی که در کمیته فنی می دهم با دوستان فنی مشورت می کنم و تنها رای من تنها نیست.

او در سرانجام درپاسخ به این پرسش که آیا موضوع دعوت شمسایی به تیم ملی برای بازپس دریافت رکورد آقای گلی در کمیته فنی مطرح شده است یا نه، گفت: دعوت شمسایی قبل از بازی های مقدماتی جام ملت ها مطرح شد اما چون بحث فنی نبود در کمیته فنی آنالیز نشد و آن را به ناظم الشریعه ارجاع دادند. آقای ناظم الشریعه نیز در ابتدا استقبال کرد اما نمی دانم چرا موضوع مسکوت ماند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "دلخوری حیدریان از تحمیل مدیرفنی تیم ملی، عمادی: مسئله ای با او ندارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دلخوری حیدریان از تحمیل مدیرفنی تیم ملی، عمادی: مسئله ای با او ندارم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید