سرمربی السد: پرسپولیس برای صعود به فینال چند شانس دارد و ما فقط یک شانس، می دانیم که می توانیم پیروز بازی فردا شویم

به گزارش حمایت از تولید ملی، مانوئل فریرا، سرمربی تیم فوتبال السد قطر تأکید کرد که این تیم با انگیزه شکست پرسپولیس و راهیابی به فینال لیگ قهرمانان آسیا به تهران آمده است.

سرمربی السد: پرسپولیس برای صعود به فینال چند شانس دارد و ما فقط یک شانس، می دانیم که می توانیم پیروز بازی فردا شویم

به گزارش خبرنگار ورزشی حمایت از تولید ملی، مانوئل فریرا در نشست خبری پیش از بازی پرسپولیس - السد قطر در دور برگشت از مرحله نیمه نهایی مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا گفت: این برای بار چهارم است که اینجا هستم. ما با انگیزه بردن به تهران آمده ایم. ما در بازی رفت باختیم، اما برای رفتن به فینال انگیزه بالایی داریم و به تهران آمده ایم که برنده شویم. ما دیدار رفت را فراموش نموده ایم.

برای بازی فردا نیاز به داوری حساس تر از بازی رفت داریم وی در ادامه اضافه نمود: در دیدار نخست ما بهتر از تیم پرسپولیس بودیم، اما امیدواریم در بازی فردا از آن مسابقه هم بهتر باشیم. برای دیدار فردا نیاز به یک داور حساس تر نسبت به بازی اول داریم. امیدوارم فردا داورها در سطح بالا و مناسبی باشند. بازی خیلی سختی خواهیم داشت، اما قطعاً سختی بازی برای هر دو تیم خواهد بود. پرسپولیس می داند که می تواند برنده بازی باشد. ما هم این موضوع را می دانیم که می توانیم پیروز شویم.

بازیکنان پرسپولیس تجربه جهانی بیشتری نسبت به تیم ما دارند سرمربی تیم فوتبال السد قطر همچنین توضیح داد: ما می دانیم باید با تمام توان بازی کنیم، اما همان طور که گفتم باید داوران درست قضاوت نمایند. پرسپولیس تیم قدرتمندی است و تیم ملی ایران در جام جهانی حضور داشته است، بنابراین بازیکنان این تیم تجربه جهانی بیشتری نسبت به تیم ما دارند. در حال حاضر فکر می کنم ما می توانیم قهرمان این مسابقات شویم. ما از نتیجه دیدار نخست مان راضی نیستیم، اما قطعاً فردا خواهیم جنگید.

پرسپولیس برای صعود به فینال چند شانس دارد و ما فقط یک شانس فریرا در پاسخ به سؤال یکی از حمایت از تولید ملی مبنی بر اینکه استراتژی تیمش برای بازی فردا چه خواهد بود، یادآور شد: ما قطعاً استراتژی خوبی را برای بازی فردا داریم، اما آنچه معین است پرسپولیس چند شانس برای صعود دارد در حالی که ما فقط یک شانس داریم و آن هم برنده از میدان خارج شدن است.

دنبال این هستیم تا خوشحال تر از بازی قبل زمین را ترک کنیم این مربی پرتغالی در ادامه خاطر نشان کرد: جو ورزشگاه در بازی فردا برای پرسپولیس است و ما این را خیلی خوب می دانیم که مسائل دیگری هست آنها بازی رفت را بردند و قطعاً در شرایط بهتر و راحت تری به میدان می آیند. بازیکنان پرسپولیس احساس بردن دارند، چون با نتیجه خوبی بازی رفت را به سرانجام رساندند و این یک مسئله ساده است، اما وقتی بازی شروع می گردد ما نباید به مسئله دیگری فکر کنیم بلکه باید همه کوشش مان را در زمین برای پیروز شدن انجام دهیم. به دنبال این هستیم تا خوشحال تر از بازی قبل زمین را ترک کنیم. تأکید می کنم فقط یک راه پیش روی ماست و آن هم بردن است. جای من بودید چه کار می کردید؟ آیا راهی دیگر از بردن وجود دارد؟!

به تهران آمدیم تا راهی فینال شویم وی در سرانجام در واکنش به سؤال عجیب یکی از حمایت از تولید ملی در رابطه با اینکه چرا در بازی با استقلال تیمش را دو ساعت قبل از شروع بازی به زمین آورد، گفت: به هر حال ما قبل از شروع بازی برای گرم کردن به میدان می آییم، اما قبل از آن هم بازیکنان را به داخل ورزشگاه آوردم تا با جو آشنا شوند. شک نکنید ما به تهران آمدیم تا راهی فینال شویم و این شانس را برای خود قائلیم که پیروز شویم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "سرمربی السد: پرسپولیس برای صعود به فینال چند شانس دارد و ما فقط یک شانس، می دانیم که می توانیم پیروز بازی فردا شویم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرمربی السد: پرسپولیس برای صعود به فینال چند شانس دارد و ما فقط یک شانس، می دانیم که می توانیم پیروز بازی فردا شویم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید