صعود بخشی و جوادی به یک چهارم تکواندو قهرمانی دنیا ، کیانی حذف شد

به گزارش حمایت از تولید ملی، امیر محمد بخشی و پریسا جوادی با رجحان مقابل رقیبان شان راهی مرحله یک چهارم نهایی رقابت های تکواندوی قهرمانی دنیا شدند اما ناهید کیانی از دور رقابت ها حذف شد.

صعود بخشی و جوادی به یک چهارم تکواندو قهرمانی دنیا ، کیانی حذف شد

به گزارش حمایت از تولید ملی، در شروع سومین روز از رقابت های تکواندوی قهرمانی دنیا 2019 که در منچستر انگلیس در حال برگزاری است، امیر محمد بخشی در 74- و پریسا جوادی در وزن 57- کیلوگرم راهی یک چهارم نهایی شدند اما ناهید کیانی در 49- کیلوگرم از دور رقابت ها کنار رفت.

راهیابی بخشی به یک چهارم نهایی

امیرمحمد بخشی نماینده وزن 74- کیلوگرم مردان ایران، در نخستین گام برابر میگوئل ترجوس سالاس از کلمبیا با نتیجه 16 بر 7 به رجحان رسید. وی در دور بعد نیز مقابل کریستین مکنیش نماینده میزبان و دارنده طلای قهرمانی اروپا 2018، برنز بازی های یونیورسیاد 2015 و برنز المپیک جوانان 2014 در حالی که در سرانجام 2 راند مبارزه 6 بر 6 به تساوی رسید پیروز شد در سرانجام راند سوم با حساب 10 بر 6 به رجحان برسد و راهی یک هشتم نهایی گردد.

بخشی در یک هشتم نهایی نیز برابر کی رن از چین با نتیجه 23 بر 15 به رجحان رسید و راهی یک چهارم نهایی شد.

حذف ناهید کیانی در مرحله یک هشتم نهایی

ناهید کیانی، نماینده وزن 49- کیلوگرم تیم ملی بانوان ایران در نخستین مبارزه برابر یونیشا رأی از نپال را با نتیجه 34 بر 7 در سرانجام راند دوم شکست داد. وی در دور بعد نیز برابر مادینا مانوپوا از ازبکستان و نایب قهرمان بازی های آسیایی 2018 و دارنده مدال برنز قهرمانی آسیا 2018 در یک مبارزه سخت و حساس در سرانجام 3 راند مبارزه به نتیجه تساوی 4 بر 4 رسید اما در راند طلایی 2 امتیاز گرفت و در نهایت 6 بر 4 به پیروزی رسید و راهی یک هشتم نهایی شد اما در این مرحله برابر نماینده تایلند با نتیجه سنگین 28 بر 7 مغلوب شد و از دور رقابت ها کنار رفت.

جوادی هم به یک چهارم نهایی رسید

پریسا جوادی در وزن 57- کیلوگرم نیز در نخستین گام مقابل دزیره رولاف از آمریکا با نتیجه 13 بر 4 به رجحان رسید و راهی دور بعد شد. این نتیجه در حالی به دست آمد که جوادی در سرانجام راند دوم 3 بر یک عقب بود اما در راند سوم این نتیجه را جبران کرد و به پیروزی رسید.

وی در مرحله بعد نیز برابر پاتریکا آدامکیویسز تکواندوکار با سابقه لهستانی و قهرمان اروپا 2018 در یک مبارزه سخت با نتیجه 19 بر 17 در راند طلایی به رجحان رسید و راهی یک هشتم نهایی شد.

به گزارش حمایت از تولید ملی، تیم های ملی مردان و زنان ایران تاکنون توسط آرمین هادی پور و مهلا مومن زاده به ترتیب صاحب مدال های برنز و نقره شده است. محمد پلنگ افکن و اکرم خدابنده دیگر نمایندگان ایران در روز نخست نیز با شکست برابر رقبایشان از دور رقابت ها کنار رفتند

فریبرز عسکری به عنوان سرمربی و علی محمد بسحاق و وحید عبداللهی به عنوان مربی، راهنمایی تیم ملی مردان ایران را بر عهده دارند و در بخش زنان نیز مهرو کمرانی سرمربی و فاطمه صفرپور و ریحانه فولادی مربیان تیم هستند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "صعود بخشی و جوادی به یک چهارم تکواندو قهرمانی دنیا ، کیانی حذف شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صعود بخشی و جوادی به یک چهارم تکواندو قهرمانی دنیا ، کیانی حذف شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید