ماشین سازی یک حریف خاص برای استقلالِ استراماچونی است

به گزارش حمایت از تولید ملی، اصغر طالب نسب در مصاحبه با خبرنگاران گفت: بازی های هفته های نخست همیشه حساس است چون تیم ها از یکدیگر شناخت و آنالیز ندارند و هر تیمی تنها بر مبنای توانایی های خودش به میدان می رود.

ماشین سازی یک حریف خاص برای استقلالِ استراماچونی است

هافبک پیشین آبی پوشان ادامه داد: این نه تنها اولین بازی فصل استقلال است، بلکه اولین دیداری است که استراماچونی به صورت رسمی روی نیمکت آبی پوشان می نشیند و برای همین این بازی بسیار حساس است.

وی اضافه نمود: ماشین سازی سال گذشته هم تیم نسبتا خب و خوش ساختاری بود و فکر می کنم آنها همین شرایط را برای فصل جدید هم حفظ کنند. این بازی در تبریز است و طبیعی است که کار تیم میزبان قدری راحت تر باشد.

طالب نسب شرح داد: نتیجه این بازی برای استراماچونی بسیار مهم است و پیروزی در این دیدار باعث می شود محبوبیت و مقبولیت وی در استقلال تثبیت شود.

پیشکسوت آبی ها ادامه داد: هواداران استقلال هم بی صبرانه منتظرند تا در یک بازی رسمی تیمشان را با هدایت استراماچونی ببینند. آنها دوست دارند اولین بازی اولین مربی ایتالیایی با تفکرات خاص فوتبال این کشور را نگاه کنند و برای همین این بازی بسیار مهم است.

وی در سرانجام با توجه به بالا رفتن انتظار هواداران استقلال از این تیم تاکید کرد: قهرمان نشدن در لیگ برتر برای آبی ها طولانی شده و هواداران این تیم دیگر تحمل این شرایط را ندارند. آنها انتظارشان از تیم برای این فصل بالاست و آبی ها محکومند از همین هفته های ابتدایی در کورس بالای جدول و قهرمانی قرار داشته باشند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "ماشین سازی یک حریف خاص برای استقلالِ استراماچونی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماشین سازی یک حریف خاص برای استقلالِ استراماچونی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید