مشهد، گل محمدی: کسب سهمیه آسیا دست خودمان است، چوچو احتیاج به زمان دارد

به گزارش حمایت از تولید ملی، سرمربی تیم فوتبال پدیده مشهد گفت: برای کسب سهمیه همه چیز دست خودمان است، چون دو بازی با رقبای مستقیم مان در مشهد داریم.

مشهد، گل محمدی: کسب سهمیه آسیا دست خودمان است، چوچو احتیاج به زمان دارد

به گزارش حمایت از تولید ملی از مشهد مقدس, یحیی گل محمدی در نشست خبری پیش از دیدار تیم های پدیده و نفت مسجد سلیمان در هفته بیست و پنجم لیگ برتر, گفت: در روزهای سختی که مردم کشورمان دارند و این روزها را سپری می نمایند که از مسائل آنها مالی و معیشتی گرفته تا سیل است، شاید صحبت کردن در مورد فوتبال بی معنا باشد، اما برای احترام به مردم باید در مورد فوتبال هم صحبت کرد. ابتدا باید از مردم بابت یاری هایی که به مردم سیل زده می نمایند، تشکر کنم و امیدوارم مسئولان هم یاری بیشتری به مردم داشته باشند. فقط دعا کردن و کارهای عجیب و غریب یاریی به مردم نخواهد نمود و باید آستین ها را بالا بزنند و یاری عملی نمایند. امیدوارم همه مردم کنار هم باشیم تا از این وضعیت بیرون بیاییم و مردم زندگی عادی شان را داشته باشند.

وی اضافه نمود: 6 بازی در پیش داریم و برای ما همه این 6 بازی حکم فینال را دارد. فردا اولین فینال ما مقابل یک تیم جنگنده است و با کیفیت بازی هایی که این تیم داشته و فیلم هایی که از بازی هایش دیده ایم، به نظرم با آن نمایشی که آنها داشته اند، باید امتیازهای بیشتر می دریافتد. یک تیم خوب که مربی خوبی هم دارد و امیدوارم که بتوانیم مقابل آنها نتیجه بگیریم. در این هفته کسب نتیجه برای ما اهمیت زیادی دارد و کسب سه امتیاز هدف اصلی ماست که امیدوارم بتوانیم با یک نمایش خوب به این هدف برسیم. در این هفته ها حمایت های خوبی از سوی مردم داشتیم و هدف ما همواره شاد کردن دل آنها بوده که امیدوارم بتوانیم سه امتیاز را در حضور آنها کسب نموده و صندلی مان را حفظ کنیم. دریافت این سه امتیاز برای ما بسیار واجب و البته حساس و مهم است.

سرمربی تیم فوتبال پدیده در مورد اینکه با توجه به دیدار سپاهان و استقلال، پدیده می تواند در صورت فزونی مقابل نفت مسجدسلیمان شرایط مناسبی در جدول داشته باشد، گفت: این بازی همانطور که گفتم خیلی حساس است و با توجه به دیداری که به آن اشاره کردید، شاید سه امتیاز این بازی بتواند صندلی ما را یک پله ارتقا بدهد، البته برای کسب سهمیه همه چیز دست خودمان است، چون دو بازی با رقبای مستقیم مان در مشهد داریم که باید با استقلال و سپاهان بازی کنیم و آن دو بازی اهمیت زیادی در صندلی ما در جدول دارد.

گل محمدی درباره وضعیت چوچو و اینکه آیا از او مقابل نفت مسجدسلیمان استفاده خواهد نمود یا نه، گفت: او دو سه جلسه بیشتر در تمرینات ما نبوده و با توجه به اینکه مسافتی طولانی را طی نموده، باید در شرایط تیم و بازی قرار بگیرد و احتیاج به زمان دارد. باید کم کم به او فرصت داد، کیفیتش را دید و آرام آرام این بازیکن را به ترکیب اضافه نمود.

وی در مورد اینکه آیا بازیکن مصدوم یا محرومی برای بازی فردا دارد یا نه، گفت: مسئله ای نیست و خوشبختانه نه بازیکن مصدوم و نه بازیکن محروم داریم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "مشهد، گل محمدی: کسب سهمیه آسیا دست خودمان است، چوچو احتیاج به زمان دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مشهد، گل محمدی: کسب سهمیه آسیا دست خودمان است، چوچو احتیاج به زمان دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید