نبودن زنوزی تیم را یتیم کرد، یک جام حق طرفداران تراکتور است

به گزارش حمایت از تولید ملی، ساکت الهامی در خصوص ملاقات نیمه نهایی جام حذفی و صعود این تیم به فینال گفت: محکوم به بردن نفت مسجدسلیمان بودیم چرا که برای طرفداران مهم بود که به فینال راه پیدا کنیم. مستحق پیروزی در این بازی بودیم و خوشحالم که توانستیم به فینال برسیم.

نبودن زنوزی تیم را یتیم کرد، یک جام حق طرفداران تراکتور است

وی با تمجید از حمایت های محمدرضا زنوزی در طول چند سال اخیر از تیم تراکتور گفت: آقای زنوزی سختی ها و ناملایمات زیادی را تحمل کرد. ما بیشترین ضربه را زمانی خوردیم که آقای زنوزی در ایران نبود. همان زمان گفتم که تیم ما مثل یتیمی می ماند که پدر ندارد.

الهامی در خصوص احتمال جدایی احسان حاجی صفی از تراکتور گفت: احسان یک سال دیگر با تیم ما قرارداد دارد و تا به امروز بحثی در این مورد نکرده است. فکر نمی کنم برود. یک روز می گویند می خواهد به استقلال برود و یک روز می گویند به یونان می رود اما من فکر نمی کنم برود. وی قرارداد دارد اما اینکه بماند یا نماند را نمی دانم. اگر می خواهد برود باید با باشگاه صحبت کند.

سرمربی تیم فوتبال تراکتور در واکنش به اظهار نظر مربی استقلال که گفته بود تیمش قهرمان جام حذفی خواهد شد گفت: نظر نامجومطلق محترم است. آنها استقلال هستند و ما هم تراکتور هستیم. حق طرفداران است که به یک جام برسند. تمام تلاشمان را می کنیم که به این مهم برسیم. بازیکنان ما پا پس نمی کشند. امیدوارم برنده بازی ما باشیم. شرایط تیم ما به گونه ای است که می توانیم قهرمان شویم. سختی های زیادی کشیدیم و لایق قهرمانی هستیم.

وی در خصوص دروازه بان اصلی این تیم که به دلیل انضباطی کنار گذاشته شده است گفت: رشید از نظر فنی زحمات زیادی برای ما کشیده است. در ملاقات فینال قطعا اخباری بازی خواهد نمود. در خصوص مسائل اقتصادی هم باید باشگاه صحبت کند چون من نمی دانم که وضعیتش چطور است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "نبودن زنوزی تیم را یتیم کرد، یک جام حق طرفداران تراکتور است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نبودن زنوزی تیم را یتیم کرد، یک جام حق طرفداران تراکتور است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید