کولاکوویچ: صعود به مرحله نهایی لیگ ملت ها مهمترین مسئله است

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، ایگور کولاکوویچ در نشست خبری سرمربیان تیم های حاضر در هفته پنجم که به میزبانی بلغارستان برگزار می گردد، حاضر شد.

کولاکوویچ: صعود به مرحله نهایی لیگ ملت ها مهمترین مسئله است

سرمربی تیم ملی والیبال در پاسخ به این سوال که تیم ایران تنها با یک برد به دور نهایی صعود می نماید، آیا می خواهید با 13 برد به مرحله نهایی برسید یا فقط به قطعی کردن حضورتان در مرحله نهایی بسنده می کنید؟، گفت: مهمترین نکته این است که ما به جز این هفته، فرصت دیگری برای حضور در مرحله نهایی نداریم و به همین دلیل این تورنمنت برای ما خیلی مهم است.

وی اضافه کرد: ما می خواهیم از این تورنمنت فرصت حضور در شیکاگو را به دست بیاوریم. حالا اینکه با چند پیروزی آن را تمام کنیم در درجات بعدی اهمیت قرار می گیرند. مهم صعود به مرحله نهایی است.

کولاکوویچ با اشاره به دیدارهای سخت ایران، توضیح داد: ما سه بازی سخت داریم و هر سه حریف ما قدرتمند هستند. ما تمام کوشش خود را می کنیم که برنده از زمین بیرون بیاییم.

سرمربی تیم ملی والیبال درباره بازی با بلغارستان که میزبان این هفته از مسابقات است، مطرح کرد: ما سال گذشته در مسابقات قهرمانی دنیا با بلغارستان بازی کردیم که یک برد و یک باخت داشتیم. تیم سال جاری بلغارستان با حضور بازیکنانی مثل سوکولوف کامل تر از پارسال شده و بازی مقابل این تیم در حضور هوادارانش برای هر تیمی سخت است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "کولاکوویچ: صعود به مرحله نهایی لیگ ملت ها مهمترین مسئله است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کولاکوویچ: صعود به مرحله نهایی لیگ ملت ها مهمترین مسئله است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید