تاکید شریعتمداری بر حل اختلافات با وزارت بهداشت در کمیسیون بهداشت

به گزارش حمایت از تولید ملی، سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی از حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سرپرست سازمان تامین اجتماعی در جلسه این کمیسیون برای آنالیز مسائل آن ها اطلاع داد.

تاکید شریعتمداری بر حل اختلافات با وزارت بهداشت در کمیسیون بهداشت

حیدر علی عابدی در گفت و گو با ابسنا در شرح جلسه امروز کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: این جلسه با حضور شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و محسنی بندپی سرپرست سازمان تامین اجتماعی برای آنالیز وضعیت وزارت تعاون و سازمان تامین اجتماعی و مسائل موجود برگزار گردید.

وی اضافه نمود: آقای شریعتمداری در این جلسه به شرحی درباره تجمیع سازی شرکت های کوچک و متعدد این وزارتخانه از جمله شرکت های داروسازی و شرکت های پتروشیمی با هدف سهولت در مدیریت و ساماندهی آنها پرداخت. همچنین با اشاره به اختلافات موجود با وزارت بهداشت تاکید نمود وزارت تعاون تمام کوشش خود را برای برطرف این اختلاف ها به کار خواهد گرفت.

عابدی ادامه داد: وزیر تعاون همچنین با اشاره به مسائل و بدهکاری های سازمان تامین اجتماعی خواهان همکاری مجلس با این سازمان شد تا در کنار هزینه های تحمیل شده به این سازمان، درآمدزایی ها نیز انجام گردد. به گفته وی، وزیر تاکید داشت که سازمان های تامین اجتماعی و بهزیستی باید به جای مجری، تسهیل کننده امور باشند.

سخنگوی کمیسیون بهداشت درمان مجلس در شرح صحبت های محسنی بندپی گفت: ایشان به افزایش 4000 میلیارد تومانی هزینه های سازمان تامین اجتماعی با اجرای طرح تحول سلامت اشاره ای داشت و خواهان برطرف این مشکل شد . عابدی اضافه نمود: سرپرست سازمان تامین اجتماعی به اجرایی شدن پرونده الکترونیک سلامت در تمامی مراکز درمانی کشور و انتها دفترچه های کاغذی بیمه تا انتها آذر ماه امسال اشاره نمود و اینکه دولت بیش از 82 هزار میلیارد تومان به سازمان تامین اجتماعی بدهکار است که باید در جلسه های بعدی در این باره بحث و آنالیز گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "تاکید شریعتمداری بر حل اختلافات با وزارت بهداشت در کمیسیون بهداشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاکید شریعتمداری بر حل اختلافات با وزارت بهداشت در کمیسیون بهداشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید