هزینه ساخت کیف انگلیسی چقدر بود؟

محمدرضا جعفری جلوه که در زمان مدیریت او در شبکه یک سیما، سریال کیف انگلیسی زنده یاد دری پخش شد، درباره این اثر گفت: کیف انگلیسی اثر متفاوتی بود و در نوع خود حمایت ویژه ای از آن شد. 250 تا 300 میلیون هزینه فراوری کیف انگلیسی در آن مقطع زمانی شد که تلویزیون و شبکه یک این پول را در اختیار گذاشت.

هزینه ساخت کیف انگلیسی چقدر بود؟

مدیر شبکه دو سیما در گفت وگو با خبرنگاران درباره مرحوم سیدضیاء الدین دری اظهار کرد: قبل از هر چیز باید از آن بزرگوار یاد کنیم؛ هنرمند ارجمندی که سال های طولانی با دغدغه های خاص خود و دل مشغولی های بسیار، کارهای خوب و آثار ارزشمندی را دنبال کرد به ویژه سریال های کیف انگلیسی و کلاه پهلوی. او ابتدا آن ها را به صورت فیلمنامه برای ساخت در سینما تدارک دیده بود اما شرایط به گونه ای رقم خورد که آن ها را به آثار و سریال های تلویزیونی تبدیل کرد.

او با اشاره به سریال کیف انگلیسی اظهار داشت: مجموعه به یادماندنی کیف انگلیسی یک نقطه شروع و عطف در فراوری آثار تاریخ معاصر بود که به شکل موثر، مخاطب پذیر و جذابی توانست نقدی بر عصر پهلوی داشته باشد. همچنین این سریال نقلی از آن زمان و دوران بود؛ البته با کیفیت خوب هنری و فنی ساخته گردیده بود.

مدیر شبکه دو سیما ادامه داد: همکار ایشان در تهیه سریال کیف انگلیسی، حسن بشکوفه بود که زحمت بسیاری کشید. کیف انگلیسی اثر متفاوتی بود و در نوع خود حمایت ویژه ای از آن شد. 250 تا 300 میلیون هزینه فراوری کیف انگلیسی در آن مقطع زمانی شد که تلویزیون و شبکه یک این پول را در اختیار گذاشت و پشتیبانی از آن صورت گرفت. کار هم سریع و با کیفیت در فراوری پیش رفت. در مقطع زمانی خاص، متفاوت و حساسی این اثر به مردم تقدیم شد و نقش خود را ایفا کرد. این نشانه از او و این یاد در ذهن ها باقی مانده است. برای او طلب غفران از خداوند داریم و راهش را پر رهرو طلب می کنیم. امیدوارم که دیگران کارها و دغدغه های بر زمین مانده ضیاء الدین دری را پیگیری نمایند و مخاطبان و مردم عزیز بتوانند بهتر با تاریخ به ویژه دوره معاصر از طریق کارهای نمایشی دلپذیر آشنا شوند.

بازی نقاب ها جایگزین پدر می گردد

جعفری جلوه با اشاره به برنامه هایی که مردم در آن حضور و تعامل دارند، گفت: در حال حاضر در شبکه دو برنامه هایی داریم که مردم در آن حضور مؤثر دارند. برنامه زنده باد زندگی هر روز پیش از ظهر از این شبکه به روی آنتن می رود. مردم در این برنامه از مناطق مختلفی حضور دارند و صمیمانه به گفت وگو می نشینند و مباحث مختلفی را طرح می نمایند. همچنین برنامه جیوگی که دو فصل از آن از این شبکه پخش گردیده است و فصل سوم آن در فرصت نزدیک در حال تدارک است؛ قطعا برنامه ای خواهد بود که ظرفیت طرح مباحث مورد علاقه نخبگان و طیف های گسترده ای از مردم را در خود دارد.

او ادامه داد: برنامه صبحگاهی از فراز الوند با یک نام نمادین که هم بلندای الوند را یادآوری می نماید و هم به جغرافیای شبکه دو در ضلع شمالی میدان آرژانتین اشاره دارد. این برنامه ظرفیت مباحث اجتماعی و مباحث مختلف مردمی را دارد. یک برنامه متفاوت و جدیدی به نام حلقه رندان در حوزه طنز و طنزپردازی هم در حال فراوری است که همکاران فراخوانی را تدارک می بینند و از مردم ویدئوهایی متناسب طنز که فراوری آن هاست را می خواهند که ارسال نمایند.

مدیر شبکه دو سیما درباره سریال های جدید این شبکه گفت: سریال بازی نقاب ها در حال فراوری نهایی است که بعد از سریال پدر امیدواریم آن را تقدیم مخاطبان کنیم. همچنین فصل دوم سریال بچه مهندس در حال فراوری است که پخش آن بعد از انتها سریال بازی نقاب ها شروع می گردد. همچنین تدارکاتی برای ماه های بعد دیده گردیده که برنامه های نمایشی خوبی را از این شبکه به مردم تقدیم کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "هزینه ساخت کیف انگلیسی چقدر بود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هزینه ساخت کیف انگلیسی چقدر بود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید