کاتای تیمی بانوان برای مدال طلا می جنگد، علیپور برای برنز

کاتای تیمی بانوان برای کسب مدال طلا و رزیتا علیپور برای کسب مدال برنز فردا به میدان خواهند رفت.

کاتای تیمی بانوان برای مدال طلا می جنگد، علیپور برای برنز

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فدراسیون کاراته، در دومین روز پیکارهای کاراته وان فرانسه و در وزن منهای 61 کیلوگرم بانوان رزیتا علیپور ابتدا 2 بر یک الکساندرا هاگ از سوئد را برد. دور دوم یک بر صفر بارنو میرزائوا از ازبکستان دارنده برنز رقابت های قهرمانی آسیا 2015 مغلوب کرد.

علیپور در سومین مبارزه مقابل الکساندرا گرانده از پرو پس از تساوی یک بر یک در وقت قانونی مبارزه با استفاده از قانون سنشو برنده تاتامی شد.

او چهارمین مبارزه مقابل دیانا شوستاک از اوکراین دارنده طلا نوجوانان و برنز جوانان اروپا را با نتیجهه 4 بر یک به سود انتها داد. اما در نیمه نهایی یک بر صفر مقابل جیانا لطفی از مصر دارنده 2 طلا و یک برنز دنیا را این کاراته کا شکست خورد و به دیدار رده بندی رفت.

علیپور فردا برای کسب مدال برنز به روی تاتامی می رود.

در همین وزن شیما آل سعدی در اولین مبارزه 3 بر صفر ماریا اسپینوزا لوپز از اسپانیا دارنده نقره امیدهای اروپا را شکست داد. در دومین دیدار شیما آل سعدی 2 بر صفر ناتاشا استفانوسکا از مقدونیه دارنده برنز امیدهای اروپا را برد. سپس مقابل یین ژائویان کاراته کا قدرتمند چینی و دارنده عنوان نایب قهرمانی دنیا در سال 2018، 6 بر یک به فزونی رسید و در گام بعد مقابل لائورو سیورت از فرانسه بعد از تساوی یک بر یک در وقت قانونی مبارزه با قانون سنشو شکست خورد و از ادامه رقابتها بازماند. ابوالفضل شهرجردی نماینده کشورمان در کاتا انفردای بود که در گروه 3 حضور داشت و دور اول امتیاز 22.82 را کسب کرد و به دور بعد صعود کرد. در ادامه شهرجردی امتیاز 22.46 را گرفت و نتوانست به دور سوم صعود کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کاتای تیمی بانوان برای مدال طلا می جنگد، علیپور برای برنز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاتای تیمی بانوان برای مدال طلا می جنگد، علیپور برای برنز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید