ابتکار: در کنار هم مسیر پیشرفت را تداوم می بخشیم

به گزارش حمایت از تولید ملی، معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: توجه به روستاها در دستور کار دولت یازدهم و دوازدهم بوده است.

ابتکار: در کنار هم مسیر پیشرفت را تداوم می بخشیم

به گزارش حمایت از تولید ملی، معصومه ابتکار صبح امروز در جریان سفرش به استان زنجان به مناسبت هفته دولت در جمع مردم روستای ویر شهرستان سلطانیه حضور یافت و ضمن ابلاغ پیام رییس جمهور روحانی به ایشان با اشاره به ایجاد و افزایش صندوق های اعتبارات خرد روستایی برای کشاورزان و به ویژه زنان روستایی بر برنامه های فراوری محصولات ارگانیک و استفاده بهینه از منابع آب تاکید نموده و اضافه کرد: امیدواریم در خصوص اشتغال بانوان هم بتوانیم پیشرفت کنیم. ابتکار با اشاره به معضل تغییر اقلیم در دنیا و ایران آن در ایران که از جمله خشکسالی های پیامی است، اظهار کرد: اگر چه شرایط استان زنجان بهتر از وضعیت استانهای جنوبی است، اما این به معنای مجوز هدر دادن آبی که به راحتی و رایگان در اختیار کشاورز قرار می گیرد نیست و باید به سرعت روندهای مصرف آب را اصلاح کنید تا کشاورزی و معیشت شما پایدار بماند. معاون رییس جمهور گفت: امروز ارزش آب از ارزش فراورده های نفتی بالاتر است. وی با تاکید بر ضرورت توجه به آموزش گفت: نباید بازمانده از تحصیل داشته باشیم.

ابتکار همچنین با اشاره به بدعهدی آمریکا و خروج آن کشور از برجام، گفت: با کوشش های دولت یازدهم، ایران در مسیر رشد اقتصادی قرار داشت و اشتغال رو به افزایش بود، ولی دشمنان و بدخواهان نخواستند ایران در ترازهای منطقه ای قرار بگیرد. بنابراین امروز باید با اتکا به خداوند و روحیه میهن دوستی و پیشرفت با کوشش مضاعف و رعایت اصول توسعه پایدار، مسیر را اگر چه ناهموار ادامه دهیم. در کنار هم مسیر پیشرفت را تداوم می بخشیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "ابتکار: در کنار هم مسیر پیشرفت را تداوم می بخشیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ابتکار: در کنار هم مسیر پیشرفت را تداوم می بخشیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید