راهنمای سفر

روایت یک آمریکایی از لحظه وصف نشدنی اش در ایران ، دو هشتگ زن آمریکایی درباره ایران

عضو یهودی گروه صلح طلب کدپینک که چندی پیش به ایران سفر نموده است از سفرش به ایران گفت.

16 دی 1398

1000 مددجوی کمیته امداد راهی کربلا می شوند

مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: بنیاد علوی طی انعقاد تفاهم نامه ای متعهد شده حدود هزار مددجوی تحت حمایت کمیته امداد شهرستان سرپل ذهاب را به کربلای معلی اعزام کند.

5 آبان 1398

نگاهی به جاذبه های گردشگری از دریچه واقعیت مجازی

با یاری تکنولوژی واقعیت مجازی و شبیه سازی مکان های مورد علاقه خود می توانید به صورت مجازی به نقاط مختلفی سفر کنید و در حالیکه روی جایگاه نشسته اید، از این سفر لذت ببرید.

22 مرداد 1398

تصاویری آرامش بخش از تونل گل های ویستریا در ژاپن

آشنایی با تونل گل های ویستریا در باغ کاواچی فوجی ژاپنهمیشه تماشای گل های رنگارنگ در سراسر دنیا می تواند جذابیت های خاص خودش را داشته باشد، به خصوص در فصل بهار که منظره بسیار جذاب و جالبی را برای بازدیدکنندگان خود فراهم می آورد. ما در این مطلب از مجله گردشگری...

27 تیر 1398

طرح نوروزی هلال احمرخراسان جنوبی اجرا می گردد، آماده باش150 امدادگر

به گزارش خبرنگاران، محمد رحیم شهریاری صبح چهارشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه با بیان اینکه خراسان جنوبی جزو 15 استان حادثه خیز در حوادث جاده ای است، اضافه کرد: همچنین این استان جزو پنج استان حادثه خیز کشور است.

5 تیر 1398

معرفی جاذبه های نیشابور یا در نیشابور به کجا برویم؟

جاذبه های نیشابوردر راستا جاده ای بین تهران به مشهد، می بایست از یکی از شهرهای تاریخ ساز ایران عبور کنید. نیشابور به عنوان یکی از شهرهای مطرح ایران که اندیشمندان، شاعران، عارفان و حتی تاریخ نویسان بسیاری را به فرهنگ و ادب ایرانی تقدیم نموده، در این راستا...

4 تیر 1398

آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی در 11 شهرستان فارس برگزار می گردد

معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس به خبرنگاران، گفت: آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی صبح فردا در 11 شهرستان فارس برگزار می گردد.

3 تیر 1398

دعوت مونسان از خبرنگاران خارجی برای بازدید از جاذبه های گردشگری ایران

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در حاشیه افتتاح سی و نهمین نمایشگاه گردشگری فیتور اسپانیا از خبرنگاران و رسانه های کشورهای مختلف دعوت کرد تا با سفر به ایران از جاذبه های گردشگری و آثار فرهنگی تاریخی کشورمان بازدید نمایند.

11 خرداد 1398

سفر مشاور ارشد ترامپ به پاکستان، رایزنی برای مذاکرات صلح افغانستان

به گزارش خبرنگاران به نقل از داون نیوز، لیزا کورتس مشاور ارشد کاخ سفید طی سفر به پاکستان و دیدار با مقامات این کشور در خصوص مذاکرات صلح افغانستان به بحث و گفتگو پرداخته است.

6 خرداد 1398